Monday, July 13, 2020
Ballina Etiketimet Aleksa beçiq

Etiketim: aleksa beçiq

Anton Lulgjuraj radhitet me partitë Malazeze.

Tani zyrtarisht, Anton Lulgjuraj, dhe Besnik Gjonaj themelues së partisë shqiptare FDI, kalojnë në parti malazeze, Ujedinjena Reformska Akcija - URA. Ky bash punim është...

Mali i Zi Demokrat (Demokratska Crna Gora-Demokrate), partia e re në...

Me një performans në qendër të Podgoricës, ish funksioneri i PPS-së Aleksa Beçiq, ka bërë publike edhe emrin e partisë të cilën ai sipas...

Përçahet PPS. Beçiq do të formojë parti të re?

Pas mbledhjes së mbrëmshme të  Këshillit Qëndror të PPS-së (SNP), këshilltari i kësaj partie në kuvendin e Podgoricës Aleksa Beçiq, dha dorëheqjen nga të...

MOST POPULAR

HOT NEWS