Sunday, August 1, 2021
Ballina Etiketimet Akademia rajonale për demokraci

Etiketim: akademia rajonale për demokraci

Fillon Akademia për Demokraci në Ulqin

Nga 6 deri në 19 shtator në Ulqin do të mbahet "Akademia Straniak për Demokraci dhe të Drejtat e Njeriut " , e organizuar...

Filloi Akademia Rajonale për Demokraci

Në Budva është duke u mbajtur seminari i  parë i Akademisë Rajonale për Demokraci, një iniciativë e përbashkët e shtatë shkollave të studimeve politike...

MOST POPULAR

HOT NEWS