Wednesday, August 5, 2020
Ballina Etiketimet Administrimi lokal

Etiketim: administrimi lokal

Komuna e Ulqinit: Thirrje publike

Komuna e Ulqinit ka shpalluar thirrje publike për propozime të kandidatëve për zgjedhjen e anëtarëve të Këshillit për Zhvillimin dhe Mbrojtjen e Vetëqeverisjes Lokale, e...

MOST POPULAR

HOT NEWS