Saturday, July 11, 2020
Ballina Etiketimet Abetare

Etiketim: abetare

KKSH: Kosova dhuron Abetaren mbarkombëtare për nxënësit shqiptarë në Mal të...

DEKLARATË PËR SHTYP Këshilli Kombëtar i Shqiptarëve në Malin e Zi ka pranuar sot donacion Abetaren mbarëkombëtare nga Ministria e Arsimit, e Shkencës dhe e...

Ministria e Arsimit: Shpërndarja e abetareve kombëtare sipas shkollave

Ministra e Arsimit në Mal të Zi ka publikuar orarin e shpërndarjes së abetares kombëtare për nxënësit shqiptarë në Mal të Zi. Klasat e dyta...

Viti i ri shkollor me abetare kombëtare

Nga viti i ri shkollor, nxënësit shqiptarë do të kenë mundësi të mësojnë me abetaren  kombëtare. Këtë lajm e ka bërë të njoftur në statusin...

MOST POPULAR

HOT NEWS