Sunday, August 1, 2021
Ballina Etiketimet 28 nentor

Etiketim: 28 nentor

Qendra për Kulturë: Koncerti festiv i 28 Nëntorit (foto)

Sonte në Qendrën për Kulturë u mbajt koncerti festiv me rastin e 28 Nëntorit, Ditës së Flamurit. Fjalën e hapjes e mbajti kryetari i Këshillit...

KKSH me aktivitete të shumta për festën e 28 Nëntorit!

Këshilli Kombëtar i Shqiptarëve do të organizojë disa aktivitete për festën e 28 nëntorit, në Ulqin, Tuz dhe Plavë, më datat 25, 27 dhe...

MOST POPULAR

HOT NEWS