Kryetari Nrekiq uron festën e Kurban Bajramit

0

Kryetari i Komunës Ulqinit Loro Nrekiq i ka dërguar një mesazh urimi besimtarëve mysliman me rastin e festës së Kurban Bajramit. Në mesazhin e tij ndër të tjera thuhet:

”Në këtë ditë të shënuar të kalendarit islamik, dëshiroj t’ju shpreh urimet e mia më të përzemërta. Gëzuar Festën e Kurban Bajramit. Lumturi, harmoni e begati, mbarësi dhe dashuri paçi gjithmonë në familjet Tuaja”