Këngëtarja Bebe Rexha në Tiranë, qan në skenë dhe falenderon shqiptarët

0

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha ka dhuruar disa momente artistike nga repertori i saj muzikor per artdashesit shqipatre. Mijere fansa tekengetares dhe muzikes se saj ishin mbledhur ne sheshin “Nënë Tereza”, Tiranë per ta mirepritur e duartrokitur. Kengetarja është emocionuar shumë në skenë kur ka parë mijëra të rinj shqiptarë si ajo që kishin mbushur sheshin për të kënduar me të.

“Dua tju falenderoj shumë. Jam krenare që jam shqiptare. Faleminderit shumë shumë 1 milionë herë faleminderit” tha ajo duke bërë dhe simbolin e Shqiponjës.