Forca ju uron të gjithë shqiptarëve festën e 28 Nëntorit – Ditën e Flamurit

0

Te nderuar bashkëkombas,

Në emër të Forcës së Re Demokratike dhe në emrin tim personal  përzemërsisht dëshiroj të ju uroj festën e madhe kombëtare Ditën e Flamurit-28 Nëntorin.

Kjo festë këtë vit vjen e përforcuar me 550 vjetorin e Heroit tonë kombëtare Gjergj Kastriotit Skenderbeut, prandaj ne si shqiptarë e mirëpresim me shumë kënaqësi  ketë festë të përbashkët, e cila i bashkon  të gjitha trevat ku jetojmë.

Urime të gjithë shqiptarëve kudo që ndodhen.

 

Me respekt,

Kryetari

Nazif Cungu