Friday, October 22, 2021

[vc_row][vc_column]

[/vc_column][/vc_row][vc_row el_class=”td-ss-row”][vc_column width=”2/3″]

Rakomandime teknike për Zgjedhje në kohën e epidemisë Covid-19

Duke marr parasysh situatën epidemiologjike në Mal të Zi, Komisioni shtetëror zgjedhor ka jap rakomandime teknike për mbajtjen e zgjedhjeve me qëllim të mbrojtjes...

Nimanbegu për vizitë në Maqedoninë e Veriut

Nenkryetari i Parlamentit te Malit te Zi, Genci Nimanbegu udheheqi delegacionin e Kuvendit ne mbledhjen e Parlamentit (Sobranies) se Maqedonise se Veriut,...

KULTURË

Mentor Llunji: Projektimi aseizmik dhe arkitektura 

Në numrin e ri të revistës profesionale Pogled, e cila boton artikuj me tema të arkitekturës dhe inxhinjerisë së ndërtimit, është publikuar edhe një...
[/vc_column][vc_column width=”1/3″]
Ulcinj
overcast clouds
16.1 ° C
18.3 °
16.1 °
79 %
2.4kmh
89 %
Sat
20 °
Sun
19 °
Mon
18 °
Tue
15 °
Wed
14 °
[vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=Q2TRewts2R0″ title=”Video nga Gëzim Mavriqi”]

KURIOZITETE

LATEST REVIEWS

Xhemal Peroviq: Vështirë të merren vesh partitë shqiptare

Aktivisti i njohur nga Ulqini Xhemal Peroviq, ka deklaruar për "Vijesti" se marrëveshja e partive shqiptare për një dalje të përbashkët në zgjedhje vështirë...
[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”2/3″]

JAVA

[/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_facebook]

HOLIDAY RECIPES

Cështja e “Galebit” pritet të kalojë te Katniq. Rëndohen akuzat për...

Të akuzuarit për “mungesë të ndërgjegjshmërisë në shërbim” në rastin e privatizimit të hotelit “Galeb” në Ulqin, ish ministri i turizmit Predrag Neneziq, zevendesi...
[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column]
- Advertisement -
[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column]
- Advertisement -
[/vc_column][/vc_row]